Oriol Hosta (27 De Setembre De 2010 – )
Jordi Casassas (29 De Novembre De 2006 – 27 De Setembre De 2010 )
Francesc Xavier Ripoll (23 D’octubre De 2006 – 29 De Novembre De 2006)
Jordi Casassas (25 De Febrer De 2004- 23 D’octubre De 2006)
Carme Segura (1992-2004)
Agustí Vilajosana (1989-1992)
Isidre Ortiz (1985-1989)
Lliberat (Tatu) Hosta (1984-1985)
Comissó Gestora: Josep Mas, Josep Mª Rofes I Jordi Costa (1983-1984)
Josep Mas, Josep A. Foz I Josep Mª Rofes (1982)
Comissió Permanent De La Junta (En Funcions De Comissió Gestora)
Maria Teresa Draper (1976-1982)
Jordi Bufurull (1973-1976)
Eugeni Lasalle (1971-1973)
Jordi Bufurull (1969-1971)
Jordi Casso (1967-1969)
Martí Buch (1965-1967)
Francesc Olsina (1963-1965)
Antoni Closa (1960-1963)
Jaume Mateu (1958-1960)
Pere Ferrer (1954-1958)
Lliberat (Tato) Hosta (1948-1954)
Ramon Carulla (1944-1948)
Magí Hortal (1941-1944)
Antoni Casas (1936-1941)
Santiago Vila (1935-1936)
Enric Barsó (1925-1935)
Antoni P. Pujol (1922-1925)
Ramon Casso (1919 – 1922)
Pau Nicolau (1912-1919)
Antoni Samsó (1910-1912)
Josep Mª Camps (1907-1910)
Miquel Tapias (1905-1907)
Josep Mª Camps (1903-1905)
Alfons Muñoz (1902-1903)
Manel Carrasco (1901-1902)
Josep Mª Panyella (1900-1901)
Lllibori Iglesias (1893-1900)
Joan Pons (1892-1893)
Andreu Monner (1888-1892)
Pere Cid (1887-1888)
Francesc Cornet (1884-1887)
Eduard Domènech (1883-1884)
Francesc Cornet (1880-1883)
Miquel Giravent (1876-1880)
Pere Samsó (1873-1876)
Miquel Hortal (1869-1873)
Narcís Salazar (1865-1868)
Antoni Bozzo (1863-1864)
Cristòfol Rubirosa (1959-1862)
Pius Llobet (1855-1858)

Any 1900 . Consell directiu
Mossen Muñoz
Mosen Alsina